درباره ما

شرکت سازه گوهر از سال 1375 با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر، به عنوان یک شرکت طراحی مهندسی آغاز به کار کرد و در انجام پروژه های تامین قطعات خودرو و طراحی ماشین آلات صنعتی مشارکت نمود.

در سال 1387 بنا به نیاز در اختیار داشتن پروسه ساخت پروژه های طراحی شده ، کارگاه خود را واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه راه­اندازی کرد. در سال 1382 با توسعه فضای کارگاهی فعالیت های ساخت را گسترش داد و در زمینه های راه اندازی خطوط تولید قطعات خودرو و همچنین طراحی ، ساخت و نصب ماشین­آلات صنعتی بطور گسترده تر به فعالیت خود ادامه داد. از جمله فعالیت ها میتوان به تولید تجهیزات توربین های بادی نیرگاه منجیل ، راه اندازی خطوط تولید زانویی خودرو ، طراحی و ساخت انبوه دستگاه های تولید کننده درب و پنجره های UPVC و ده ها پروژه دیگر نام برد.

این شرکت در سال 1388 با وارد کردن ماشین آلات مخصوص سوراخکاری عمیق ( Deep Hole Drilling  ) و هونینگ ( Deep Hole Honing ) زمینه کاری خود را تخصصی­تر نموده و تا به امروز با افزایش ماشین آلات و امکانات در کنار دانش فنی و تجربه در زمینه های صنایع نفتی ، تولید و بازسازی سیلندر های هیدرولیک و همچنین تولید جک هیدرولیک در حال فعالیت بوده است. در سال های اخیر نیز برنامه های خود را در جهت تولید انبوه لوله های سیلندری قرار داده است.

ماموریت

با تکیه بر دانش ، تخصص و تجربه خود و با حمایت از سایر صنایع و تولیدکنندگان و منطبق بر استانداردها و بروز رسانی های جهانی ، تلاش میکنیم تولیدات خود را با کیفیت مطلوب و قیمت عادلانه در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی و همچنین تولید و فروش قطعات جک های هیدرولیک در اختیار صنایع کوچک و متوسط در تمام زمینه ها ، صنایع نفت و گاز ، خودرو سازی ، کشاورزی ، ساختمان سازی و آسانسور و بالابرسازی  قرار دهیم. در این مسیر رقابت سالم و بی هیچ زد و بندی را از جانب خود پی می­گیریم.

تاریخچه

سال توضیحات
1375 تاسیس شرکت طراحی مهندسی سازه گوهر
1378 راه­اندازی کارگاه ساخت و تولید و تاسیس خطوط تولید زانویی
1382 گسترش کارگاه
1383-85 پروژه تولید تجهیزات توربین های بادی نیروگاه منجیل
1385-88 تولید انبوه دستگاه های ساخت درب و پنجره UPVC
1388-90 همکاری با Sanjia Machinery و وارد کردن دستگاه های تخصصی
1390-98 ارائه خدمات و در زمینه پروژه های نفتی ، و تولید سیلندر هیدرولیک
1398-تاکنون ادامه فعالیت های گذشته در کنار تولید انبوه لوله های سیلندری

× استعلام سریع